Опитувальний лист для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб

 

Користуючись нагодою, висловлюємо Вам свою повагу та вдячність за співпрацю!

Ми завжди понад усе ставимо якість обслуговування наших клієнтів, саме тому просимо перейти за одним з посилань нижче та оновити інформацію про себе. Оновлені дані просимо надати відділенню Банку, що Вас обслуговує.

У разі виникнення будь-яких питань щодо заповнення опитувального листа, будь ласка, звертайтесь до найближчого відділення Банку або в Довідковий центр за телефонами:

  • 044-490-05-00 (цілодобово)
  • 0-800-300-050 (цілодобово, усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні – безкоштовні)

Заповнену анкету, будь ласка, передайте у відділення банку де Ви обслуговуєтесь.

Зверніть увагу! У випадку будь-яких змін у документах (у т.ч. установчих документах; документах, що підтверджують здійснення реєстрації клієнта; документах, що підтверджують повноваження осіб, які представляють інтереси клієнта в Банку; у паспорті або документі, що його замінює; в офіційному документі, на підставі якого є можливість визначити місце проживання або тимчасового перебування клієнта/представника клієнта, тощо) з моменту останньої подачі до Банку, прохання надати оновлені документи.

Якщо Вами було відкрито перший рахунок в Банку після 08.06.2011р., заповнювати розміщену форму опитувального листа немає потреби.