UA

ОТП Банк та АСТАРТА уклали угоду про співпрацю та партнерство для кредитування агровиробників

За умовами партнерської програми від агропромхолдингу «Астарта-Київ» та ОТП Банку агровиробники можуть отримати кредит до 15 млн грн. Проект запроваджений у межах концепції АгроФабрика від ОТП Банку.

Центр партнерської взаємодії «Астарти» продовжує розширювати спектр пропозицій і можливостей для агровиробників, якими можуть скористатися аграрії для підвищення ефективності свого виробництва і вигідного продажу врожаю. Для досягнення цієї мети «Астарта» та ОТП Банк уклали угоду про співпрацю та партнерство для кредитування агровиробників.

За умовами партнерської програми агровиробники мають можливість отримати на вигідних умовах кредит від ОТП Банку під договір поставки зерна майбутнього врожаю з агропромхолдингом «Астарта-Київ». Особливістю програми є опція агрострахування, аналогів якої немає на ринку, із підходом, який відрізняється від традиційного страхового продукту. Отже, партнери пропонують повністю захистити врожай сільгоспвиробників та подбати про фінансування.

Спираючись на світовий досвід роботи у фінансуванні агровиробників, ОТП Банк у співпраці з «Астартою» реалізовують спрощений і стандартизований підхід у фінансуванні фермерів. Банк розробив спеціальний та простий механізм фінансування аграріїв, розширивши можливості отримання такого фінансування через лояльні вимоги. Максимальна сума кредиту може становити 15 млн грн. Для кредитних лімітів до 3 млн грн можливе фінансування без надання застави.

Для отримання кредиту агровиробнику потрібно:

  • узгодити з «Астарта-Київ» умови поставки зерна майбутнього врожаю (культура, кількість, термін поставки, базис поставки);
  • отримати від ОТП Банку попереднє рішення щодо надання кредиту;
  • надати банку повний пакет документів для оформлення кредиту та відкрити рахунки (UAH та/або USD);
  • укласти з «Астарта-Київ» договір поставки зерна майбутнього врожаю;
  • укласти з ОТП Банком кредитний договір із пільговою відсотковою ставкою та отримати кредитні кошти;
  • поставити «Астарта-Київ» зерно й отримати кошти за ринковою ціною.

Центр партнерської взаємодії «Астарти» створений для розвитку екосистеми бізнесів, пов’язаних з агровиробництвом і торгівлею с/г продукцією, забезпеченням агровиробників ресурсами, наданням послуг та консультацій. Долучаючи до партнерських програм нових учасників, Центр пропонує аграріям більш комплексні можливості для підтримки та розвитку їхнього бізнесу. В партнерських програмах також беруть участь дочірні та афілійовані підприємства «Астарти», зокрема, це елеваторні послуги, давальницька переробка цукрових буряків, закупівлі врожаю, страхування, програмне забезпечення для управління агробізнесом (AgriChain) та інші можливості за потреби партнерів.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація