UA

ОТП Банк пропонує винятковий кредит на придбання автівки з характером Suzuki Jimny

ОТП Банк пропонує винятковий кредит на придбання автівки з характером Suzuki Jimny

ОТП Банк презентує нову ексклюзивну програму кредитування для придбання Suzuki Jimny.

Автомобіль Suzuki Jimny – це зухвалий позашляховик, на який обов’язково звернуть увагу завдяки дизайну, який складається з армійського стилю 70-их, сучасної брутальності та практичної функціональністі. Окрім того, до вище зазначеного необхідно додати простоту та надійність.

Унікальні умови кредитування:

  • відсоткова ставка 0,01% на 3 роки при авансовому внеску 50%;
  • страхування КАСКО із можливістю включення в кредит.

«Безперечно, ОТП Банк – один із лідерів банківського ринку України в авторедитуванні. Мені надзвичайно приємно анонсувати чергову вигідну та особливу програму з Suzuki Jimny. Таким партнерством ми вкотре підтверджуємо, що будь-який автолюбитель знайде свій варіант, а ОТП Банк допоможе втілити цей намір у життя», - зазначив Віталій Скоробогатий, Начальник відділу розвитку автомобільного кредитування АТ «ОТП БАНК».

Більше деталей – за посиланням.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація