UA

ОТП Банк уклав меморандум про співпрацю з UPG

ОТП Банк та UPG (ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ») пропонують клієнтам нову партнерську програму у межах проекту «ОТП Агро Фабрика» на придбання паливно-мастильних матеріалів.

UPG (ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ») – українське підприємство, що працює на ринку паливно-мастильних матеріалів України з 2003 року. Діяльність компанії охоплює два основних напрямки: оптові продажі (бензовозні норми) та роздрібні продажі (мережа АЗС upg) світлих нафтопродуктів. ПП «Укрпалетсистем» – це досвідчена, динамічна та амбітна компанія, що не зупиняється на досягнутому та впевнено крокує вперед.

«ОТП Агро Фабрика» співпрацює з аграріями вже бiльше 4 років, тому перелік партнерських програм передбачає пропозиції як з фінансування витрат на придбання засобів захисту рослин, насіннєвого матеріалу, мінеральних та мікродобрив, так і для придбання товарів паливної групи. Саме тому кожен клієнт може віднайти пропозицію саме для себе.

Більше інформації – за посиланням.

Разом ми можемо більше!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація