UA

ОТП Банк відкриває нове відділення у Кропивницькому

У жовтні ОТП Банк презентує нове відділення у Кропивницькому за адресою: вул. Велика Перспективна 34/32.

Нове відділення надаватиме повний спектр банківських послуг, а співробітники банку консультуватимуть щодо усіх запитань, які стосуються банківських продуктів - відкриття депозитів, оформлення кредитів, підбір інвестиційних продуктів тощо. Окрім того, для усіх клієнтів буде доступна нова послуга депозитарію.

«ОТП Банк продовжує оновлювати мережу відділень відповідно до стандартів OTP Group та прагне, аби кожному відвідувачу було комфортно завітати для отримання фінансової консультації. Звичайно, ОТП Банк приділяє значну увагу розвитку мобільного банкінгу, але кожен наш клієнт при виникненні будь-яких запитань зможе завітати до нас. У новому відділенні додаємо можливість орендувати персональний індивідуальний сейф, аби клієнти могли користуватися якомога більшим спектром банківських продуктів», - прокоментувала Леся Сирота, Директор департаменту з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП БАНК».

Нагадаємо, що ви також можете вирішити усі фінансові питання за допомогою застосунку OTP Smart.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація