UA

ОТП Банк обійняв 2-гу позицію в рейтингу фінансової надійності від YouControl

ОТП Банк посів 2 сходинку у переліку фінустанов та увійшов до групи «А» за результатами банківського FinScore від YouControl у 3 кварталі 2020 року, покращивши результат попереднього кварталу на 2 позиції.

Банківський FinScore - експрес-аналіз фінансового стану банку, відштовхуючись від результатів якого користувачі можуть швидко прийняти рішення про необхідність подальшого поглибленого дослідження. Скоринговий індекс фінансової надійності банку базується на 25 індикаторах та розраховується аналітичним відділом YouControl.

Загалом аналітики YouControl підсумували, що у 2020 році банківська система залишалася стійкою, демонструючи приріст гривневих депозитів населення та корпорацій. Ознайомитися із рейтингом більш детально можна за посиланням

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація