UA

ОТП Банк пропонує спеціальну програму кредитування з «Тімак Агро Україна»

ОТП Банк продовжує розширювати перелік компаній для партнерських програм кредитування для аграріїв. Відтепер продукти «Тімак Агро Україна» доступні   разом із вигідними умовами кредитування від ОТП Банку.

«Тімак Агро Україна» – компанія, що спеціалізується на продуктах для покращення структури ґрунту і живлення рослин, та є виробником добрив. 

Умови партнерської програми:

  • кредит у гривні на період 1-6 місяців та кредит в доларах/ євро на період 1-12 місяців можна оформити лише під 0,01% річних та з разовою комісією 0%;
  • авалювання векселів: до 9 місяців під 0,01%, 1% одноразова комісія.

Ключові вимоги банку до господарства:

  • ведення профільної діяльності – більше 3х сезонів;
  • земельний банк – від 400 га;
  • останній звітний рік – прибутковий.

Більше інформації та партнерських програм – за посиланням.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація