UA

Зміни у роботі відділень «Михайлівське» та «Софіївське»

Шановні клієнти!

Просимо вас звернути увагу на наступні зміни у роботі відділень «Михайлівське» та «Софіївське», запроваджені з 04.01.2021 р.:

  • усі клієнти Private Banking відділення «Михайлівське» в м. Київ будуть обслуговуватися у відділенні «Софіївське» за адресою: м. Київ, вул. Софіївська, 12;
  • усі клієнти бізнес-лінії Corporate, ФОП, Retail та Premium відділення «Софіївське» в м. Київ будуть обслуговуватися у відділенні «Михайлівське» за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 2.

ОТП БАНК постійно працює над покращенням сервісу та підвищенням рівня комфорту для своїх клієнтів.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація