UA

Директор казначейства ОТП Банку виступив одним з модераторів “Market Sentiment on the Future of Infrastructure”

Директор казначейства ОТП Банку виступив одним з модераторів “Market Sentiment on the Future of Infrastructure”

Директор департаменту казначейства та фінансових інститутів ОТП Банку Антон Коваленко виступив одним з модераторів заходу“Market Sentiment on the Future of Infrastructure”, що відбувся 9 червня 2021 р. у межах реалізації Стратегії і тактики розвитку інфраструктури з метою сталого розвитку ринків капіталу України.

А.Коваленко взяв участь у заході як модератор панелі «Вдосконалення інфраструктурних сервісів для заохочення іноземних та локальних інвесторів: Відповідність українського фондового ринку вимогам compliance для іноземних інвесторів, процедура відкриття рахунків, валютний нагляд, спрощення KYC, діджиталізація сервісів, спрощення процедур сплати податків».

Захід було організовано Національним депозитарієм України разом з ПАТ “Розрахунковий Центр” за підтримки НКЦПФР та Національного банку України.

Як повідомляється на сайті Національного депозитарію України, метою заходу була організація конструктивного діалогу між стейкхолдерами фондового ринку України та учасниками ринків капіталу. Формат проведення дав можливість всім учасникам-представникам фондового ринку відкрито обговорити нагальні проблемні питань та спільне бачення майбутніх перспектив розвитку ринків капіталу України та ролі інфраструктури в цьому.

Під час заходу учасники ринку обговорили спільне бачення розвитку інфраструктури ринків капіталу України на найближчі роки.

Захід був направлений на організацію конструктивного діалогу між стейкхолдерами фондового ринку України та учасниками ринків капіталу. Формат проведення дав можливість всім учасникам-представниками фондового ринку відкрито обговорити нагальні проблемні питань та спільне бачення майбутніх перспектив розвитку ринків капіталу України та ролі інфраструктури в цьому.


Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація