UA

ОТП Банк та Mastercard виступили генеральними партнерами Відкритого чемпіонату України з гольфу-2021

ОТП Банк та Mastercard виступили генеральними партнерами Відкритого чемпіонату України з гольфу-2021

Private banking ОТП Банку разом із Mastercard виступили генеральними партнерами найскладнішого українського чемпіонату з гольфу — Відкритого чемпіонату України–2021, що відбувся 16-18 липня п.р. у Харкові, у ГК Суперіор, під егідою Всеукраїнської федерації гольфу.

У чемпіонаті брали участь чоловіки та жінки — аматори та юніори.

Ці змагання є кваліфікаційними, а результати змагань подаються до Світового гольф рейтингу серед аматорів WAGR. Тож, чемпіонат України є найголовнішою щорічною подією в українському гольфі.

За інформацією ВФГ, у ході чемпіонату в гольф-клубі Суперіор найвитриваліші спортсмени три дні боролися за звання кращих. Щодня гольфісти грали з найскладніших пін позицій. Результати гри свідчили про міцну конкуренцію серед претендентів на перемогу.

За результатами трьох турнірних раундів, переможцями стали у номінаціях Відкритої першості та національної першості стали Софія Пилипенко серед дівчат та Тимур Алалін серед чоловіків. С.Пилипенко одночасно стала наймолодшою чемпіонкою України за всю історію українського гольфу, завоювавши першість у 14 років.

У номінації Open Stableford (з урахуванням гандикапу) першість серед гольфісток виборола Пилипенко Оксана, а серед чоловіків — Галицький Михайло. У номінації Nearest to the pin першою стала Альона Терещук та Томас Мурдош, у Longest Drive — Ельвіра Растворцева та Руслан Гаркавенко.

«З кожним роком молоді гольфісти показують все кращі результати. Cьогодні серед чемпіонів з’явилися нові імена. Вже другий рік поспіль ми робимо ставку на молодь і це приносить чудові результати. Вітаю переможців та призерів чемпіонату та сподіваюсь, що наша Збірна, вже за декілька років, досягне рівня Олімпійських Ігор», — прокоментував результати чемпіонату президент Всеукраїнської федерації гольфу Віталій Хомутиннік.

На урочистій церемонії нагородження Марія Федорович отримала посвідчення Майстер спорту, Тимур Алалін — кандидата в майстри спорту, а всі призери — цінні подарунки від ОТП Банку та Mastercard.

Підтримка розвитку гольф культури ОТП Private banking відбувається згідно з меморандумом  про співпрацю з Всеукраїнською федерацією гольфу.

Private banking — привілейоване банківське обслуговування з персональним менеджером, елітними платіжними картками та вишуканими послугами, серед яких —включає операції в інтересах клієнтів з цінними паперами, у т.ч. ОВДП у USD та EUR, державними єврооблігаціями, інвестиційними та пенсійними фондами, інвестиції у безготівкове та готівкове золото, проведення складних міжнародних угод, інвестицій та диверсифікації портфелів, обслуговування в аеропортах по всьому світу  та організація чартерних рейсів.

Детальніше про Private Banking — за посиланням.


Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація