UA

Клієнти ОТП Банку можуть виграти смартфони від Mastercard і «Фори»

Клієнти ОТП Банку можуть виграти смартфони від Mastercard і «Фори»

Клієнти ОТП Банку – держателі карток Mastercard мають можливість взяти участь у новорічному розіграші 50 смартфонів.

Аби скористатися пропозицією необхідно переконатися, що клієнт банку є учасником програми лояльності «Фора club», здійснити покупку в мережі магазинів «Фора», на сайті shop.fora.ua/ або в мобільному додатку «Фора» на суму від 500 грн. При оплаті необхідно просканувати мобільний додаток «Фора сlub» та оплатити покупку карткою Mastercard® від ОТП Банку – фізичною, із використанням цифрового NFC-гаманця або карткою в мобільному додатку «Фора».

В акції беруть участь чеки на суму понад 500 грн, до суми чека не додається вартість тютюнових виробів і виробів, пов’язаних із вживанням тютюну.

Акція діє з 1 по 31 грудня 2021 року на всій території України, за винятком тимчасово окупованої території, визначеної законодавством України, і території проведення ООС.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація