«Бізнес-Лінк»

 

«Бізнес-Лінк»

«Бізнес-Лінк» – українська освітня агенція преміум-класу, працює на ринку з 1997 р. Вузька спеціалізація – тільки освіта у Великій Британії. Є офіційною партнерською агенцією британської асоціації English UK. Щорічно відправляє близько 500 клієнтів на навчання до Великої Британії та допомагає відкривати 400 британських віз різних типів. «Бізнес-Лінк» увійшов до першої трійки українських компаній, які отримали сертифікат якості Investor in People за відмінну систему менеджменту.

Надає професійну допомогу у підборі британських шкіл та університетів, супроводі процесу навчання, організації перельотів, трансферів та проживання до і під час навчання. Надає послуги візової підтримки для всіх членів родини. З 2011 по 2016 р. клієнти «Бізнес-Лінка» отримали 1540 британських віз.

Випускає два спеціалізованих видання: «Школи-пансіони Великої Британії» та «Університети Великої Британії». Проводить дві щорічні виставки британської освіти в Києві: «Бізнес по-англійськи» (у квітні) та «Школи-пансіони Великої Британії» (у жовтні).


Для отримання ексклюзивних пропозицій від партнера, на спеціальних для Вас умовах, звертайтесь до Вашого персонального менеджера.

 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 16.11.2018 року до 09:00 19.11.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×