«Бізнес-Лінк»

 

«Бізнес-Лінк»

«Бізнес-Лінк» – українська освітня агенція преміум-класу, працює на ринку з 1997 р. Вузька спеціалізація – тільки освіта у Великій Британії. Є офіційною партнерською агенцією британської асоціації English UK. Щорічно відправляє близько 500 клієнтів на навчання до Великої Британії та допомагає відкривати 400 британських віз різних типів. «Бізнес-Лінк» увійшов до першої трійки українських компаній, які отримали сертифікат якості Investor in People за відмінну систему менеджменту.

Надає професійну допомогу у підборі британських шкіл та університетів, супроводі процесу навчання, організації перельотів, трансферів та проживання до і під час навчання. Надає послуги візової підтримки для всіх членів родини. З 2011 по 2016 р. клієнти «Бізнес-Лінка» отримали 1540 британських віз.

Випускає два спеціалізованих видання: «Школи-пансіони Великої Британії» та «Університети Великої Британії». Проводить дві щорічні виставки британської освіти в Києві: «Бізнес по-англійськи» (у квітні) та «Школи-пансіони Великої Британії» (у жовтні).


Для отримання ексклюзивних пропозицій від партнера, на спеціальних для Вас умовах, звертайтесь до Вашого персонального менеджера.