Донецьк: перелік партнерів за програмою послуг «Будівельні компанії»

 
Асоціація «БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС ДОНБАСУ»
вул. Р.Люксембург, 48б, Донецьк, 83050
тел./факс: +38 (062) 304-66-88
e-mail: sale@sad.dn.ua
www.sad.dn.ua

Асоціація «Будівельний Альянс Донбасу» – безумовний лідер регіонального будівельного ринку за обсягами зданого в експлуатацію житла.

Асоціація «Будівельний Альянс Донбасу» має репутацію найнадійнішого забудовника Донецька за рахунок впровадження комплексного підходу до організації проектів та системного контролю на всіх етапах виробництва, включаючи розвиток бізнес-ідеї, розробку земельної ділянки, спорудження об'єктів нерухомості, їх реалізацію та подальшу експлуатацію.

Принципу комплексності Асоціація  дотримується і у форматі будівництва. Стратегічний вибір компанії – не точкова забудова, а зведення самодостатніх житлових мікрорайонів з розвиненою інфраструктурою.

Перший такий проект – житловий комплекс «Центральний» у Київському районі Донецька. Його реалізацію компанія розпочала в IV кварталі 2005 року, і сьогодні його переваги оцінили вже близько 850 сімей. Серед мешканців комплексу – успішні бізнесмени, відомі спортсмени та еліта міста.

У рамках корпоративної Програми лояльності «Будівельний Альянс Донбасу» розвиває співробітництво з провідними брендами України і формує додатковий пакет вигідних пропозицій для своїх клієнтів. Так, в межах партнерської програми з АТ «ОТП Банк» укладено угоду про надання компаніями взаємних преференцій для клієнтів Private Banking ОТП Банку та Асоціації «САД». Зокрема, покупець великогабаритного житла в ЖК «Центральний» отримує можливість стати членом клубу Private Banking, а елітна клубна карта OTP Private Banking, у свою чергу, дає право ексклюзивної знижки на придбання другого і наступних об'єктів житлової або комерційної нерухомості.