Київ: перелік партнерів з юридичного та податкового консультування

 
Адвокатське об'єднання «ARZINGER»
Головний офіс, Київ (01032)
Бізнес-центр «Евразія», вул. Жилянська, 75
тeл.: +38 (044) 390-55-33
фaкс: +38 (044) 390-55-40 
e-mail: mail@arzinger.ua
www.arzinger.ua

Адвокатське об'єднання «Arzinger» є одним з провідних юридичних консультантів в Україні. Компанія спеціалізується на широкому колі юридичних практик, у тому числі в області корпоративного права і M&А, нерухомості і будівництва, антимонопольного права і конкуренції, судового і арбітражного представництва, права інтелектуальної власності, фінансового і банківського права, державно-приватного партнерства, державних закупівель, трудового права, адміністративного права, фондового ринку і IPO. Компанія надає глибоку юридичну експертизу підприємствам різних секторів бізнесу, у тому числі у сфері фінансових послуг, енергетики, нерухомості, фармацевтичної галузі, харчової промисловості, телекомунікації, роздрібної торгівлі, агропромисловості (сільського господарства), інфраструктури і транспорту. Arzinger будує надійні партнерські стосунки з провідними юридичними компаніями Німеччини, Австрії, Великобританії, США, Росії і багатьох інших юрисдикцій. Завдяки цьому клієнти отримують юридичні послуги найвищої якості на глобальному рівні. Ці стосунки розвивалися і міцніли впродовж декількох років, але вони не є ексклюзивними. Таким чином, Arzinger має можливість обслуговувати будь-яку міжнародну клієнтську трансакцію у партнерстві з тими юридичними компаніями, які мають відповідний досвід і надають найбільш глибоку експертизу. 

«KPMG»
«KPMG»01001, Україна, Київ, вул. Михайлівська, 11
тел: (044) 490-55-07
факс: (044) 490-55-07
e-mail: info@kpmg.ua

KPMG - це міжнародна мережа фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. KPMG тісно співпрацює з нашими клієнтами, допомагаючи їм зменшити ризики та реалізувати можливості для їх бізнесу.

До числа клієнтів фірми входять корпорації, урядові установи та організації державного сектора, а також некомерційні організації. Фірма забезпечує клієнтам стабільні стандарти якості надаваних послуг, що ґрунтуються на високому професіоналізмі, глибокому знанні галузевої специфіки та місцевих умов.

У фірмах-членах міжнародної мережі KPMG, які представлені у 145 країнах світу, працюють загалом понад 123 000 спеціалістів у різних галузях.

Amond & Smith Ltd
Amond & Smith Ltd01021, Україна, Київ, вул. Шовковична, буд. 10, під'їзд 3
тел.: (044) 498-28-79
факс: (044) 254-08-08
e-mail: kyiv@amondsmith.com.ua
www.amondsmith.com.ua
Amond & Smith Ltd — юридична фірма, ведуча свою діяльність в Україні, Росії і інших країнах СНД. Яка спеціалізується на наданні послуг з міжнародного податкового планування, захисту активів, а також по реєстрації і продажу готових зарубіжних компаній, включаючи офшори, послуг зареєстрованого офісу і агента, номінальних акціонерів і директорів, по щорічній підтримці компаній, легалізації документів. Співпрацює з багатьма юридичними фірмами і має своїх агентів в різних країнах світу, у зв'язку з чим надає Вам послуги ефективно і за адекватною ціною.