Kid’s Republic

 

Kid's Republic

Kid's Republic – місце, де зібрані унікальні дитячі товари зі всіх куточків планети люблячими мамами, які працюють в цій мережі.

Тепер не потрібно витрачати дорогоцінний час і сили на довгі пошуки, адже в наших магазинах ви знайдете всі категорії товарів, які задовольняють потреби мами і малюка. Важливо знати, що в Kid's Republic підходять до вибору продукції з турботою про моральне, духовне і фізичне здоров'я дітей. Ми підбираємо товари, які будуть корисні дитині на різних етапах життя:

Розвиваючі іграшки. Кінетичний пісок, ліплення, безліч різноманітних конструкторів, набори для рукоділля, інтерактивні іграшки, які розвивають уяву і дрібну моторику, а також прищеплюють почуття смаку. Адже, в оточенні красивих речей малюк вчиться знаходити і створювати прекрасне навколо себе.

Неординарна література для дітей та батьків. Корисні книги, які дозволять краще пізнати свою дитину і зробити її щасливішою. Сучасні казки, енциклопедії, розвиваюча література для дітей нового покоління.

Догляд з перших днів життя. Від еко-підгузків та муслінових пелюшок до ортопедичних колясок та автокрісел – ми подбали про те, щоб від самого народження у вашого малюка було все необхідне для комфортного і щасливого дитинства.

Товари Easy-life. Ця група товарів допоможе батькам спростити домашні клопоти і зробити побут веселіше, адже в сучасному світі, як ніколи цінується практичність в кожній деталі.