Київ: перелік партнерів з організації подорожей

 
Туристична компанія «ЯНА»
Туристична компанія «ЯНА»

01033, Київ, вул. Саксаганського, 42

тел.: 490-73-73 (багатоканальний)

246-62-16; 246-62-14; 246-62-46; 289-67-43

факс: 246-60-61

www.yana.kiev.ua

Компанія «Яна» є одним з лідерів у сфері пропонування індивідуальних туристичних послуг та організації ексклюзивних подорожей. За 15 років своєї діяльності на туристичному ринку України «Яна» досягла великих успіхів, результатом яких є досягнення вершин національного і світового визнання.

В сферу послуг компанії входять різні види VIP-відпочинку. Послуги, які пропонує «Яна», це не просто туристичні подорожі в будь-який куточок земної кулі, а ще й комплекс унікальних рішень, що дозволяють Вам відчути комфорт під час відпочинку – від бронювання готелю до організації приватного чартерного рейсу, замовлення білетів в VIP-ложах на світові театральні прем’єри і концертні шоу.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності туристичної компанії «ЯНА» є корпоративне обслуговування компаній у сфері ділового туризму: надання повного спектру послуг з організації ділових подорожей, інтенсив-турів та корпоративних заходів.

Приємним доповненням до численних різних послуг є подарункові сертифікати компанії «ЯНА». Стильні та універсальні, вони дозволяють подарувати оригінальний та вишуканий подарунок – оригінально оформлену подорож.

Якісний сервіс, творчість у всьому та увага до найменших дрібниць подорожі – це ті принципи, на яких з 1994 року побудована діяльність компанії «ЯНА».

Колектив туристичної компанії «ЯНА» – це цілеспрямована, дружна та впевнена у своїх силах команда, яка дарує радість відпочинку своїм клієнтам!

«Планета путешествий VIP»
«Планета путешествий VIP»

Проспект 40-летия Октября, 68, офис 253, Киев, 03040

Тел. + 38 044 581 05 00

Факс + 38 044 581 05 01

office@planetvip.com.ua

www.planetvip.com.ua

«Планета подорожей VIP»  успішно працює у туристичній галузі з 2005 року. Компанія є представником Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) і входить до двадцятки провідних агенцій з продажу авіаквитків в Україні. Має акредитацію в посольствах багатьох держав, у тому числі й Шенгенської угоди. Сучасні технічні рішенні дозволяють оперативно реагувати на індивідуальні запити клієнта та надавати цілодобову сервісну підтримку.

«Планета подорожей VIP»  спеціалізується на індивідуальному і корпоративному обслуговуванні. Серед основних послуг – продаж авіаквитків у будь-який куточок світу й підбір оптимальних маршрутів перельотів, бронювання готелів, візовий супровід у консульствах зарубіжних країн в Україні, організація трансферів і прокату автомобілів, оформлення полісів страхування.

Компанія організує ділові поїздки, екскурсійні, курортні й оздоровчі, освітні й тематичні програми, як в Україні, так і за кордоном, та, звісно ж, реалізує Ваші особисті проекти.