Одеса: перелік партнерів з організації подорожей

 
Туристичне агентство «Лондонська ЛТД»
65125, м. Одеса, вул. Пушкінська, буд. 46, кв.6
тел.: +38 (048) 729-42-94,
+38 (048) 729-43-86,
+38 (050) 415-03-71
факс: +38 (048) 786-07-00
lond-touristic@te.net.ua
lond-tourism@te.net.ua

Туристичне агентство «Лондонська ЛТД» – працює на ринку туристичних послуг України вже впродовж 20 років.

До Ваших послуг VIP-тури в будь-яку країну світу, VIP-круїзи на кращих лайнерах, ексклюзивні VIP-заходи за кордоном, ексклюзивні екзотичні тури, а також участь у всесвітньо відомих національних святах; подорожі до будь-якої країни планети, як групові, так і індивідуальні. Спеціально для Клієнтів ОТП Банку Компанія створить індивідуальні пропозиції з ексклюзивними умовами.

Окрім вище згаданих послуг, Туристичне агентство «Лондонська ЛТД» у допоможе Вам в організації поїздок на різноманітні концерти і фестивалі, індивідуальних та корпоративних заходів, дитячих свят та конференцій, PR-акцій та презентацій різної складності та масовості, як в Україні, так і за кордоном.

П'ятизірковий landmark-готель «Брістоль»
65026, м. Одеса, вул. Пушкінська, 15
тел.: +38 (048) 796-55-01/02, 
+38 (048) 796-55-44
факс: +38 (048) 796-55-03
e-mail: bristol@bristol-hotel.com.ua
www.bristol-hotel.com.ua

П'ятизірковий landmark-готель «Брістоль» (у минулому — готель «Червоний») — історична пам'ятка Одеси, архітектурний шедевр, створений видатним архітектором А.І Бернардацци, побудований на рубежі XIX-XX вв. Готель Брістоль є частиною готельної групи Vertex Hotel Group, в яку також входять готель Лондонський, м. Одеса і Президент Готель, м. Київ. За свою вікову історію готель «Брістоль» завоював славу найрозкішнішого готелю Європи, який став улюбленим мiстом відпочинку для великих письменників, політиків і багатьох інших відомих осіб. В результаті багатолітньої реконструкції був отриманий абсолютно новий бренд під назвою «Bristol Landmark Hotel» сучасний 5-ти зірковий готель з високими європейськими стандартами обслуговування, розкішними інтер'єрами і незабутньою атмосферою.

Готель «Брістоль» має в своєму розпорядженні 113 елегантні номери, номери представницького класу, ресторан авторської та французської кухни «Le Grand Café Bristol», багатофункційний зал для заходів «Віндзор Гранд Боллрум», що вміщає до 450 чоловік, конференц-зал «Грінвіч» (160 чоловік), SPA і фітнес-зона, 3 кімнати для переговорів, бутіки і магазини, де представлені вироби провідних світових брендів. 

Готель «Лондонська»
65026, м. Одеса, Приморский бульвар, 11
тел.: +38 (048) 738-01-10/12,
+38 (048) 738-01-02/03
факс: +38 (048) 738-01-11
e-mail: hotel@londred.com
www.londonskaya-hotel.com.ua

Готель «Лондонська» — зразок витонченої розкоші і елегантності, єдиний вінтаж-готель в Одесі і один з небагатьох готелів в світі, що стали невід'ємною частиною міста і тим унікальним місцем, де його історія перетинається з сучасним життям. Більше 165 років готель чарує поєднанням традиційної одеської гостинності з історичною спадщиною унікального пам'ятника архітектури 19 століття, а  її розташування на Приморському бульварі з виглядом на Чорне море було і залишається одним з самих ексклюзивних в Одесі. За свою тривалу історію готель приймав гостей зі всього світу, включаючи таких знаменитостей як Антон Чехов і Айседора Дункан, Роберт Стівенсон і Джорж Сименон, Никіта Міхалков і Марчелло Мастрояні, Володимир Путін і Олександр Квасьневський  і багато інших.

Готель «Лондонська» є частиною готельної групи Vertex Hotel Group, в яку також входять готелі «Брістоль», м. Одеса і «Президент Готель», м. Київ. «Лондонська» пропонує до послуг своїх гостей 70 номерів зі всіма зручностями, ресторан «Лондонський» з Літнім садом, конференц-зали, які вміщають до 250 чоловік, лобі лаунж, бізнес центр, Wellness SPA центр «Формула»; а також можливість скористатися  повним спектром послуг, в який входить проведення  конференцій,  бізнесу-ланчів, екскурсій, пакет вихідного дня, прокат автомобілів, безкоштовний безпровідний інтернет.

Яскраве одеське сонце, тепле море, неповторний колорит південного міста і крупного порту, поєднання історії і сучасності, високий рівень послуг, вірність традиціям – все це залучає гостей готелю, серед яких відомі політики, письменники, знамениті артисти минулого і нинішнього століть.