Анкета для кандидатів на посаду кредитного фахівця/експерта з продажу

 

Звертаємо Вашу увагу, що заповнення анкети не носить обов'язкового характеру.

Ви маєте право відповідати на питання вибірково. Для переходу до наступного питання не бажаючи відповідати на попередній, потрібно вибрати варіант відповіді «Не бажаю повідомляти дану інформацію».

Я згоден / а відповісти на питання анкети. Заповнюючи анкету підтверджую, що я є належним власником зазначеної інформації.

Будь ласка, заповнюйте анкету виключно українською мовою.

Поля, позначені символом * обов'язкові для заповнення

Надаю АТ «ОТП Банк» (далі – «Банк») згоду на обробкумоїх персональних даних, наведених у цій анкеті/формі, з метою пропонування та/або надання мені (або клієнту Банку, від імені якого я дію) послуг Банком, у т.ч. шляхом здійснення прямих контактів зі мною за допомогою засобів зв’язку, а також розгляду питання, зазначеного в даній анкеті/формі.
Також надаю згоду на перевірку моїх даних та кредитної історії у базах даних кредитних бюро, що діють на території України згідно чинного законодавства.
* Термін «обробка персональних даних» визначається Законом України «Про захист персональних даних» та означає будь-яку дію або сукупність дій, здійснених повністю або частково в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних, які пов'язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, поновленням, використанням і поширенням (розповсюдженням, реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням відомостей про фізичну особу (Клієнта) *