Таке буває лише раз на рік!

 
Акцію завершено!

Black Friday – це масштабний розпродаж, грандіозна подія року для всіх, хто любить робити вигідні покупки. У «чорну п’ятницю» на modnaKasta діятимуть вражаючі знижки на весь асортимент сайту: одяг, взуття, аксесуари, косметику, продукти, товари для дому та багато іншого.

А завдяки Visa знижки будуть ще більшими!

Всі, хто зробить покупку на modnaKasta у період Black Friday і розрахується карткою Visa, гарантовано отримають додаткову знижку 5%.

А на кожне п’яте замовлення, оплачене з Visa, діє ще більша додаткова знижка -20%.


Таке буває лише раз на рік!

Додаткова знижка -20% надається на кожну 5 покупку (кожному 5 покупцю), сплачену карткою Visa. Додаткова знижка -5% надається на всі інші покупки, сплачені карткою Visa (крім кожної 5). При цьому облік кожної 5 покупки здійснюється у межах всіх покупок на modnakasta. Знжки діють до 25 листопада 2016 року на території України, крім тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться антитерористична операція. Термін дії акції може бути продовжений та вказаний на visa.com.ua, fb.com/VisaUa та modnakasta.ua. Слідкуйте за новинами та знайомтеся з правилами і подробицями акції на зазначених ресурсах.

Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).