Осінь принесе Вам більше радості та емоцій з акцією від Visa та Бомонд

 
Акцію завершено!

Здійснюйте покупки по картках Visa від ОТП Банку в мережах магазинів Бомонд та отримуйте приємні подарунки.

Для участі в акції просто зробіть покупку в одному з магазинів* Бомонд на суму від 800 гривень і оплатіть її Вашою карткою Visa від ОТП Банку. Разом з покупкою Ви отримаєте промо-скретч-картку з сюрпризом від Visa і Бомонд.


Осінь принесе Вам більше радості та емоцій з акцією від Visa та Бомонд!

Акція триває з 27 жовтня по 30 листопада 2014 року в мережі магазинів* Бомонд.

Детальніше про акцію дізнайтеся на сайті www.bomond.com.ua.

Також запрошуємо Вас взяти участь у промо-грі на сторінці ОТП Банку в соціальній мережі Facebook за адресою www.facebook.com/otpbankukraine.

*Магазини, які беруть участь в акції:


Київ

ТРЦ «Океан Плаза», вул. Горького, 176

Універмаг «Україна», пл. Перемоги, 3

ТК «Метроград», Бессарабська пл., сектор А

ТРЦ «Більшовик», вул. Гетьмана, 6

ТРЦ «Проспект», вул. Червоногвардійська, 1Б


Харків

ТРЦ «Магеллан», Кільцева дорога, 4А


Вінниця

«Феріде Плаза», вул. Пирогова, 23Б


Одеса

ТРЦ «Середньофонтанський», пров. Семафорний, 4

вул. Дерибасівська, 16


Акція (спеціальна пропозиція) діє на території України з 27 жовтня по 30 листопада 2014 року для всіх власників карт Visa від ОТП Банку, хто придбав товари у мережі магазинів Бомонд на суму 800 гривень або більше і оплатив за допомогою картки Visa від ОТП Банку. Спеціальна пропозиція є можливістю отримати подарунок у вигляді сертифікату на знижку на наступну покупку в мережі магазинів Бомонд, розмір знижки визначається за допомогою скретч-картки. Ця спеціальна пропозиція не дійсна у випадках, коли вона підпадає під заборону, обмеження або заборону у відповідності з чинним законодавством. Ця спеціальна пропозиція не підлягає заміні на товар/послугу або грошовий еквівалент. Податки й збори, передбачені законодавством, оплачуються учасниками – держателями карток Visa від ОТП Банку самостійно. Організатором спеціальної пропозиції є ТОВ «Бомонд Груп» (ідентифікаційний код: 33723090). Вказана спеціальна пропозиція надається Організатором на свій розсуд і в передбаченому ним порядку. Відповідальність за використання зобов’язань за спеціальною пропозицією покладається на Організатора. Рішення Організатора з усіх питань, що стосуються надання спеціальної пропозиції, будуть вважатися остаточними, і поширюватися на всіх учасників – власників карток Visa від ОТП Банку.

Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).