Опинитися у світі великого кіно – безцінно!

 
Акцію завершено!

Розраховуйтеся преміальною карткою MasterCard® (Gold, World, Platinum, World Elite) від АТ «ОТП Банк» через POS-термінали та/або у мережі Інтернет з 01.03.2016 до 20.04.2016 та отримайте унікальну можливість відвідати Каннський кінофестиваль!

Цього року в Каннах відбудеться 69-й міжнародний кінофестиваль, що збере найяскравіших зірок сучасності на одному червоному килимі. Подорож на Каннський кінофестиваль* – це Ваша унікальна можливість опинитись за кулісами однієї з найгучніших кіноподій світу. Лазурний берег Франції збирає найвідданіших фанатів кіномистецтва і Ви можете стати одним із них!

*«Подорож на Каннський кінофестиваль» означає сертифікат, що надає можливість отримати переможцеві та особі, що його супроводжує, поїздку до міста Канни (Франція) на три дні (19—21.05.2016 року) та включає такі послуги:

  • авіапереліт Київ – Ніцца – Київ;
  • трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання (місто Канни);
  • проживання та харчування у готелі рівня не нижче 4 зірок;
  • квитки на відвідування показу фільмів згідно з програмою Каннського фестивалю;
  • інші розважальні заходи, які визначає організатор (Priceless Surprise).

Опинитися у світі великого кіно – безцінно!

Якомога частіше розраховуйтеся преміальною карткою MasterCard® від АТ «ОТП Банк» та отримуйте більше шансів виграти незабутню та дивовижну подорож до Канн!

Акція проходить з 01.03.2016 до 20.04.2016 включно на всій території України, крім АР Крим та тимчасово окупованих територій.


Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).