Преміальні подарунки з карткою ELLE Platinum від OTP Bank

 
Акцію завершено!

З 1 грудня 2015 року по 31 травня 2016 року відкрийте преміальну картку ELLE Platinum від OTP Bank та гарантовано отримайте передплату журналу ELLE (електронну версію) строком на 6 (шість) місяців.

Протягом одного календарного місяця проведіть торгові операції на загальну суму більше 1 000 грн та візьміть участь у розіграші подарункової брендової сумочки.

Протягом одного календарного місяця проведіть торгові операції на загальну суму більше 5 000 грн та візьміть участь у розіграші брендової хустинки.

Протягом усього строку дії Акції зробіть торгові операції по Вашій картці ELLE Platinum від OTP Bank на суму 50 000 грн та більше та приймайте участь у розіграші Головного Призу Акції – авіаперельоту на двох з відкритими датами в бізнес-класі Австрійських авіаліній.


Картка ELLE Platinum це:

  • консьєрж – сервіс
  • безкоштовне оформлення Priority Pass
  • знижки від ELLE, OTP Bank та VISA
  • ексклюзивна пропозиція від Heinemann DUTY FREE -10% (Міжнародний аеропорт Бориспіль, термінал D; Міжнародний аеропорт Одеса; знижка не розповсюджується бренд Chanel та акційні товари).

Преміальні подарунки з карткою ELLE Platinum від OTP Bank

Партнерська програма ELLE – деталі www.elle.ua.

Дисконтна програма «ОТП Клуб»

Спеціальні пропозиції VISA – деталі www.visapremium.com.

Довідковий центр Банку 044 459 05 25.

Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).