Опинитися у світі великого кіно — безцінно!

 
Акцію завершено!

З 16 березня по 30 квітня 2015 року розраховуйтеся преміальними картками MasterCard® від ОТП Банку, та отримайте дивовижну можливість відвідати Каннський кінофестиваль.

Преміальні карти, що приймають участь у Акції: MasterCard®Premium World, MasterCard®Gold, MasterCard®MAY Gold.

Чекайте на результати розіграшу 7 травня 2015 року.


Опинитися у світі великого кіно — безцінно!

Офіційні правила Акції

Детальні умови Акції розміщені на сайті www.mastercardpriceless.com.ua.


* Під «Подорож на Каннський кінофестиваль на двох» мається на увазі сертифікат на туристичні послуги, що надає можливість отримати поїздку до міста Канни (Франція) на три дні (21-23.05.2015року), під час проведення Каннського кінофестивалю 2015 року, який пройде в місті Канни, на двох осіб (Переможця Акції та супроводжуючої особи). До «Подорож на Каннський кінофестиваль на двох» входить: авіапереліт Київ – Ніцца – Київ; трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання; проживання у готелі рівня не нижче 4 зірок, харчування, квитки на відвідування показу фільмів згідно програми Каннського фестивалю; інші розважальні заходи, які визначаються на розсуд Замовника.

Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).