Весняна прем'єра від OTP Tickets Travel Card

 
Акцію завершено!

Зустрічайте весну з OTP Tickets Travel Card в кінотеатрі твого міста, приймаючи участь в акції "Весняна прем'єра від OTP Tickets Travel Card"!

Ви маєте можливість не тільки приємно провести свято Весни за переглядом кінострічки, а і зробити це вигідно, адже 8 березня при купівлі квитків в кіно і їх оплаті картою OTP Tickets Travel Card на Ваш бонусний рахунок гарантовано повертається вартість одного квитка!


Для участі в акції потрібно:

  • 8 березня придбати 2 або більше квитків в кіно на будь-яку дату на сайті Tickets.ua і сплатити їх вартість картою OTP Tickets Travel Card.
  • Протягом 7 днів після закінчення акції отримати на бонусний рахунок OTP Tickets Travel Card бонусний еквівалент вартості одного придбаного квитка.

Для участі в акції необхідно обов’язково зареєструвати картку OTP Tickets Travel Card в програмі лояльності на сайті Tickets.ua.


Весняна прем'єра від OTP Tickets Travel Card

Офіційні умови акції за посиланням.

Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).