Отримати весняний комплімент – безцінно!

 
Акцію завершено!

Найвигідніші пропозиції весни від MasterCard. Розраховуючись преміальними картками MasterCard®, Ви зможете отримати приємну знижку чи бонус до одержаних послуг. Отож, цієї весни Вашої особливої уваги варті:

Компанія Fiori вже 6 років натхненно розповідає всій Україні свою казкову квіткову історію, виражену в дивовижній красі букетів, декорацій та весільних оформлень.

Platinum MasterCard – 7%

World Elite MasterCard – 10%


BACKSTAGE — це мережа б'ютi-локацiй. Принципи роботи мережі салонів засновані на експрес-обслуговуванні. BACKSTAGE — це задзеркалля чудес, де незвичайні фантазії краси втілюються в реальність.

Здійснивши оплату на суму понад 1500 грн, Ви можете вибрати безкоштовну послугу для наступного візиту на вибір: масаж, догляд за волоссям, макіяж та інші. Вибір послуги залежить від суми оплати.


InterСontinental Kyiv. Проведення заходів, відпочинок чи бізнес-подорожі – персонал готелю зробить для Вас усе необхідне. Вишукані апартаменти, просторі номери, зали та ресторани, що поєднують класичну елегантність та неперевершену функціональність – все це створено для відчуття комфорту та затишку.

Platinum MasterCard – 10%

World Elite MasterCard – 10%


Отримати весняний комплімент – безцінно!

Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).