Вирушайте на Берлінале з Mastercard

 
Акцію завершено!

Розраховуйтеся преміальною карткою Mastercard® (Gold Mastercard®, World Mastercard®, Platinum Mastercard®, World Elite Mastercard®) через POS-термінали та/або в мережі Інтернет з 20.10.2016 до 20.12.2016 включно та отримайте унікальну нагоду відвідати Берлінський міжнародний кінофестиваль (Берлінале)!

Традиційно щороку у лютому Берлін стає Меккою для кінематографістів і поціновувачів кіно. Берлінале є одним з найпрестижніших і найбільш відвідуваних кінофестивалів. 67-й Берлінський міжнародний кінофестиваль збере найяскравіших зірок сучасності на одному червоному килимі. Подорож на Берлінале* – це ваша унікальна можливість опинитися за лаштунками однієї з найгучніших кіноподій світу. Столиця Німеччини збирає найвідданіших фанатів кіномистецтва і Ви можете стати одними із них!

Тож частіше розраховуйтеся преміальною карткою Mastercard® та отримуйте більше шансів виграти дивовижну подорож до Берліна!

* Подорож на Берлінале означає сертифікат, що надає можливість отримати переможцеві та особі, що його супроводжує, поїздку до м. Берлін (Німеччина) на три дні (в період з 12/02/2017 року по 18/02/2017 року. Поїздка може бути організована в будь-які дати між 12/02/2017 року по 18/02/2017 року) та включає такі послуги:

  • авіапереліт Київ – Берлін – Київ
  • трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання
  • проживання у готелі рівня не нижче 4 зірок
  • квитки на відвідування показу фільмів згідно з програмою Берлінського міжнародного кінофестивалю
  • інші розважальні заходи, які визначає організатор (Priceless Surprises)

УВАГА! Для отримання Заохочення Акції Переможцю Акції та супроводжуючій особі потрібно мати відкриту візу Шенгенської зони, у разі відсутності в Учасника Акції, який здобув право на отримання Заохочення Акції, відкритої візи Шенгенської зони Замовник/Виконавець має право відмовити такому Учаснику Акції у врученні Заохочення Акції та перейти до Резервного переможця без жодних компенсацій, пов'язаних з такою відмовою!


Вирушайте на Берлінале з Mastercard

Акція діє з 20.10.2016 до 20.12.2016 включно на всій території України, крім АР Крим та тимчасово окупованих територій.Деталі на www.mastercard.ua.


Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).