Бути ближче до зірок — безцінно!

 
Акцію завершено!

Розраховуйтесь за квиток на концерт групи Red Hot Chili Peppers, який пройде в рамках фестивалю U-Park, карткою MasterCard на www.karabas.ua з 21 березня до 20 травня 2016 та беріть участь у розіграші цінних призів (футболки, плакати) та 10 CD-дисків* з автографами групи.

Отримайте шанс виграти доступ у всі глядацькі зони** під час концерту Red Hot Chili Peppers 6 липня 2016.


* під «отриманням CD-диска з автографом» мається на увазі сертифікат, що надає право на отримання CD-диска з музичними композиціями та автографами музикантів групи Red Hot Chili Peppers. Обмін сертифіката на CD-диск із автографом проводиться в період 06.07.2016–15.07.2016 р. на території фестивалю, організатором фестивалю.

** мається на увазі пластиковий бейдж, що надає право відвідувати будь-які 1 та 2 Fan-зони та/або інші глядацькі зони музичного фестивалю U-Park, який відбудеться 06 липня 2016 року, у місті Києві на НСК «Олімпійський».


Детальні умови на сайті: www.mastercard.ua.


Бути ближче до зірок — безцінно!
Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).