Перетворити шопінг на задоволення – безцінно

 
Акцію завершено!

Розраховуйтеся преміальною карткою Mastercard®* у магазинах безмитної торгівлі Duty Free, скориставшись послугою попереднього замовлення** на сайті www.mydutyfree.net або в мобільному додатку MyDutyFree. Використовуйте промокод MCPREMIUM, що надає знижку 15%*** на всі придбані товари у магазинах Duty Free.


Перетворити шопінг на задоволення – безцінно

* Преміальні картки Gold Mastercard®, World Mastercard® , Platinum Mastercard®, World Elite Mastercard®, World Black Edition Mastercard®.

** Оформлення попереднього замовлення здійснюється не пізніше ніж за годину до вильоту.

*** Акція діє до 31.12.2017 року в мережі магазинів безмитної торгівлі Duty Free в міжнародних аеропортах «Київ» (02000, Україна, м. Київ, вул. Медова, 2, аеропорт "Київ"), «Бориспіль» (08307, Україна, Київська обл., м.Бориспіль-7, аеропорт «Бориспіль», термінал Д) та «Одеса» (65054, Україна, м. Одеса, аеропорт ЦА).

Знижка не діє на спеціальні пропозиції та на певні товари. Під «знижкою» мається на увазі знижка 15% від загальної суми здійсненої покупки – попередньо замовлених і додатково придбаних товарів безпосередньо у магазинах Duty Free.

Детальні умови – на www.mastercard.ua.


Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).