Сесія індивідуального пошиття Tom Ford в Sanahunt

 
Акцію завершено!

23-25 ​​вересня в Sanahunt Luxury Department Store відбудеться сесія з індивідуального пошиття, яку проведе Luca Gervasi – майстер – модельєр модного будинку Tom Ford. В рамках сесії будуть прийматись замовлення на пошиття костюму , піджака, сорочки, штанів, пальто, смокінгу та інших виробів.


Індивідуальний підхід

Майстер змоделює силует з урахуванням індивідуальних особливостей фігури клієнта і спроектує дизайн майбутнього виробу. Необхідно більше 25 різних мірок, щоб побудувати силует з урахуванням унікальних пропорцій кожної людини.


Тканини і фурнітура

Вишукані матеріали і найвища майстерність – наріжні камені персоналізованого гардеробу. Для виробництва кожного з двохсот видів тканин в колекції потрібно близько півроку роботи. Тканини з суміші вовни з кашеміром або шовком виробляються на півночі Італії, де місцева вода надає текстилю благородний блиск. Тонкі і невагомі, вони знаходять остаточне втілення в створеному на замовлення чоловічому костюмі.


Персоналізація

Підкреслити ексклюзивність виробу допоможе послуга персоналізації – вишивка ініціалів або монограми власника. Ви зможете вибрати стиль і колір вишивки, а також товщину і розмір шрифту.


Терміни

Ваше замовлення буде доставлено в Sanahunt Luxury Department Store протягом 8-10 тижнів. Під час фінальної примірки наші кваліфіковані фахівці проведуть остаточну примірку по фігурі для завершення вашого бездоганного образу.


Консультація і запис на індивідуальну примірку по телефону: 050 448 36 13.


Сесія індивідуального пошиття Tom Ford в Sanahunt

Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).