Акція «Весна подарунків» з СК «ВУСО»

 
Акцію завершено!

З 1 березня по 30 квітня 2017 року купуйте на сайті OTP Bank через сервіс онлайн страхування поліс ОЦСПВ (Автоцивілка) та /або договір ДЦВ (Додаткова цивільна відповідальність) на суму від 800,00 грн. та гарантовано отримуйте 10л пального від мережі АЗС WOG!


А, також:

  • знижку 20% на вартість полісу ОСЦПВ («Автоцивілка»)
  • франшизу 0%
  • сервіс технічної допомоги в дорозі для Клієнтів, які придбали до полісу ОСЦПВ («Автоцивілка»), договір Додаткової цивільної відповідальності

В період дії Акції поліс буде доставлено вам у зручний для Вас час та місце впродовж 24 годин з моменту замовлення* по всій території України (окрім АР Крим та регіонів, де проходять військові дії). Вартість кур’єрської служби доставки складає 35 грн.


Акція «Весна подарунків» з СК «ВУСО»

Увага! В акції не можуть приймати участь Страхувальники, що відносяться до категорії пільговиків відповідно до ст.13.2. ЗУ «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 23.12.2014р.».

* Обробка заявок здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00. Субота і неділя – вихідні дні. Якщо Ви заповнили заявку в неробочий час або у вихідний день, співробітник СК «ВУСО» зв’яжеться з Вами на наступний робочий день.


Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).