Акція «Весна подарунків» з СК «ВУСО»

 
Акцію завершено!

З 1 березня по 30 квітня 2017 року купуйте на сайті OTP Bank через сервіс онлайн страхування поліс ОЦСПВ (Автоцивілка) та /або договір ДЦВ (Додаткова цивільна відповідальність) на суму від 800,00 грн. та гарантовано отримуйте 10л пального від мережі АЗС WOG!


А, також:

  • знижку 20% на вартість полісу ОСЦПВ («Автоцивілка»)
  • франшизу 0%
  • сервіс технічної допомоги в дорозі для Клієнтів, які придбали до полісу ОСЦПВ («Автоцивілка»), договір Додаткової цивільної відповідальності

В період дії Акції поліс буде доставлено вам у зручний для Вас час та місце впродовж 24 годин з моменту замовлення* по всій території України (окрім АР Крим та регіонів, де проходять військові дії). Вартість кур’єрської служби доставки складає 35 грн.


Акція «Весна подарунків» з СК «ВУСО»

Увага! В акції не можуть приймати участь Страхувальники, що відносяться до категорії пільговиків відповідно до ст.13.2. ЗУ «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 23.12.2014р.».

* Обробка заявок здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00. Субота і неділя – вихідні дні. Якщо Ви заповнили заявку в неробочий час або у вихідний день, співробітник СК «ВУСО» зв’яжеться з Вами на наступний робочий день.


Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).
 
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.

Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×