Зимові канікули з МАУ та ОTP Bank

 
Акцію завершено!

З 1 жовтня по 31 грудня 2012 року включно, розраховуйтесь тричі на суму 200 грн. та беріть участь у розіграші призів:

  • Туристичний сертифікат на суму 10 000 грн від «Музенидис Тревел»
  • Сертифікат на авіаквитки в економічному класі на двох, на будь-який регулярний рейс МАУ*
  • 30 сертифікатів на похід в кіно для двох


Замовляйте карту «ОTP Bank – МАУ» на сайті mau.otpbank.com.ua. Оформлення та обслуговування картки безкоштовне протягом першого року.

В розіграші призів беруть участь всі трансакції на суму не менше 200 гривень, 30 доларів США або 30 євро, здійснені держателями платіжних карт «ОTP Bank – МАУ» в Україні і за кордоном.

За розрахунки в будь-яких торгових точках світу та в мережі Інтернет Ви гарантовано отримаєте бонусні милі, а також маєте можливість отримати кредитний ліміт до 60 000 грн. Використовуйте накопичені милі для обміну на  квитки-винагороди, підвищення класу перельоту і знижки від МАУ, а також отримуйте підвищений дохід на залишок коштів на рахунку.

* Вартість квитка – 10 (десять) гривень, включаючи ПДВ за квитки в обидві сторони. Аеропортові та інші обов'язкові збори сплачує пасажир при оформленні квитка.

a:2:{s:4:"TEXT";s:726:"

Результати акції:

Туристичний сертифікат на 10 000 грн отримає Павленко Ігор Юрійович, м. Запоріжжя.

Сертифікат на авіаквитки на 2 особи в обидва кінці на один з регулярних рейсів, що надаються партнером Банку компанією МАУ отримає Кравченко О. О., м. Полтава.

";s:4:"TYPE";s:4:"html";}
Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).