Зігрійтесь узимку з MasterCard та Сім’єю ресторанів «Козирна Карта»

 
Акцію завершено!

Розраховуйтеся в ресторанах Сім’ї «Козирна Карта» преміальними картками MasterCard®* в період з 15 грудня до 29 лютого 2016 року та отримуйте апетитні подарунки**:


  • при замовленні на суму від 250 грн – насолоджуйтеся зігріваючим напоєм
  • при замовленні на суму від 350 грн – скуштуйте десерт

Зігрійтесь узимку з MasterCard та Сім’єю ресторанів «Козирна Карта»

* Детальний перелік карток, які беруть участь в акції: Gold MasterCard®, World MasterCard®, Platinum MasterCard®, World Elite MasterCard®, MasterCard® Business Card, Corporate MasterCard®.

** Під подарунком мається на увазі можливість отримати один напій або один десерт. Напій отримають учасники Акції, які розрахуються в ресторані Сім’ї «Козирна Карта» на суму 250,00–349,99 грн одним чеком, без урахування знижки. Десерт отримають учасники Акції, які розрахуються в ресторані Сім’ї «Козирна Карта» на суму 350,00 грн та більше одним чеком, без урахування знижки. Напій і десерт, які отримає учасник Акції, що виконає всі умови Акції, визначається на вибір адміністрації ресторану, в якому учасник Акції розраховується преміальною карткою MasterCard®, за умови наявності подарунків на момент здобуття права їхнього отримання. Подарунки Акції можуть відрізнятися від зображення на рекламних матеріалах.

Перелік ресторанів та детальні умови – на сайті mastercard.ua.

Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).