UA

Акція «Про вино знай, як pro»

Акція «Про вино знай, як pro»

Знижка 15% на навчальний онлайн-курс від«Сільпо» й вибрані вина курсу при оплаті карткою Mastercard® від OTP Bank.

Вина зі знижкою, як і навчання, забагато не буває! Дізнавайтесь більше про вина Європи й купуйте вина в рамках цього онлайнкурсу за спеціальною ціною.

Як придбати квиток зі знижкою 15%

  • Заходьте на сайт silpo.ua в розділ «Події». Вибирайте онлайн-курс «Подорож винами Європи»: https://silpo.ua/about/events/podorozh-vinamiyevropi, купуйте квитки на курс карткою Mastercard® від OTP Bank зі знижкою 15%.
  • Очікуйте на квиток з промокодом та інструкцію про доступ до відеокурсу на платформі openmind.academy.

Після активації промокоду на цій платформі доступ до курсу діє протягом одного року.

Як придбати вино курсу зі знижкою 15%

  • Переконайтесь, що у вас встановлений додаток «Сільпо».
  •  Отримайте спеціальну ціну на вина курсу при оплаті карткою Mastercard® від OTP Bank на касах супермаркетів або на сайті silpo.ua.
  • Перелік вин та QR-код, який активує знижку в додатку «Сільпо», будуть доступні на сайті платформи Openmind Academy. Відскануйте QR-код та отримайте знижку в додатку «Сільпо», якою можете скористатися багаторазово протягом місяця з моменту її активації.
  • Виберіть вина й оплатіть покупку карткою Mastercard® від OTP Bank: на касах магазинів «Сільпо» або онлайн на сайті shop.silpo.ua.

Період акції

Акція діє з 15.12.2020 р. до 30.06.2021 р. включно на території України, за винятком тимчасово окупованої території, визначеної законодавством України, і території проведення ООС.