Порядок по роботі зі скаргами та іншими зверненнями корпоративних клієнтів банку

 

Шановні Клієнти, відповідно до норм діючого законодавства щодо оформлення звернень до організацій, їх можна розділити на формальні та неформальні.

Формальними зверненнями вважаються звернення які містять ідентифікаційні дані компанії та уповноваженої особи, яка оформлює запит до Банку (в тому числі печатку компанії та підпис уповноваженої особи). Неформальними зверненнями вважаються ті, з інформації яких неможливо ідентифікувати компанію та особу, яка оформила звернення.

Банк виділив наступні формальні канали звернення:

  • надсилання Звернень засобами поштового зв’язку;
  • під час особистої зустрічі зі співробітником Банку, шляхом оформлення Картки – опису Звернення Клієнта або у довільній письмовій формі;
  • через систему Клієнт-Інтернет-Банкінг з використанням електронно – цифрового підпису.

Під неформальними каналами звернення Банк визначає такі:

У разі оформлення звернення через неформальний канал, Ваше звернення невідкладно буде прийнято в роботу, але відповідь буде надана тільки після ідентифікації компанії та особи, яка оформила запит. Для цього менеджер Вашого рахунку зателефонує до Вас для отримання звернення через будь-який формальний канал.

Відповідно до затвердженого порядку по роботі зі скаргами та іншими зверненнями корпоративних клієнтів Банк встановив граничний термін для підготовки та надання відповіді на рівні 10 днів.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно з нормами діючого законодавства термін для надання відповіді на звернення Клієнтів встановлено на рівні 30 днів.


Ми гарантуємо, що представник корпоративного бізнесу ОТП Банк зв'яжеться з Вами протягом 1 робочого дня.
 
Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-25, (044) 490-05-00 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку)