Депозитарні послуги

 

Загальна інформація про депозитарну діяльність OTP Bank


Депозитарна установа OTP Bank співпрацює з усіма діючими депозитаріями України, а саме: Депозитарієм Національного Банку України для обліку муніципальних та державних цінних паперів та ПАТ «Національний депозитарій України» для обліку корпоративних цінних паперів.

OTP Bank є активним членом Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв (ПАРД), приймаючи участь в роботі її органів з питань розвитку фондового ринку України.

З 12.10.2013 року OTP Bank, як Депозитарна установа, діє на підставі ліцензій на право здійснення депозитарної діяльності на фондовому ринку за такими видами діяльності:

Свою професійну діяльність Депозитарна установа OTP Bank здійснює згідно з нормативними документами НБУ, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, чинним законодавством України, Положенням про депозитарну діяльність депозитарної установи.


Обслуговування клієнтів здійснюється на наступних умовах:

OTP Bank надає повний комплекс депозитарних послуг фізичним та юридичним особам, резидентам та нерезидентам – власникам цінних паперів. В даний час Депозитарна установа OTP Bank обслуговує більше 30 тисяч рахунків у ЦП.

Послуги Депозитарної установи OTP Bank

 • Відкриття та ведення рахунків у цінних паперах;
 • Обслуговування обігу (операцій) на рахунках в цінних паперах (зарахування, списання, переказу, блокування, розблокування);
 • Обслуговування корпоративних операцій та участь у корпоративних подіях від імені клієнта;
 • Одержання доходу за цінними паперами, що обліковуються на рахунку власника цінних паперів, з подальшим перерахуванням власнику;
 • Інформаційне обслуговування Депонентів (видача довідок та виписок про стан рахунку в цінних паперах, виписок про операції на рахунку, а також іншої інформації, що пов’язана з веденням рахунку в цінних паперах);
 • Інформаційно-консультативні та довідково-аналітичні послуги щодо кон’юнктури ринку, умов обігу цінних паперів, іншу інформацію, що необхідна Депоненту для реалізації своїх прав та обов’язків;
 • Обслуговування інститутів спільного інвестування та недержавних пенсійних фондів;
 • Обслуговування емітентів.

Порядок відкриття рахунків у ЦП

Для відкриття рахунку в цінних паперах Вам необхідно:

 • Ознайомитись з Договором про обслуговування рахунку у цінних паперах та тарифами на послуги Депозитарної установи OTP Bank що розміщені в інформації про депозитарну діяльність OTP Bank
 • Підписати Заяву про приєднання до умов Договору
 • Заява про приєднання до умов Договору для юридичних осіб
 • Заява про приєднання до умов Договору для фізичних осіб
 • Підготувати повний пакет документів для відкриття рахунків в цінних паперах
 • Документи для відкриття рахунку в цінних паперах фізичним особам
 • Документи для відкриття рахунку в цінних паперах юридичним особам
 • Документи для відкриття рахунку в цінних паперах ІСІ та НПФ
 • Звернутися до будь-якого зручного відділення OTP Bank чи безпосередньо до працівників Депозитарного відділу за адресою м. Київ, вул. Жилянська 43.

Інформація для Депонентів, які відкрили рахунки в ЦП в OTP Bank до 12.10.2013 р.

У зв’язку із набранням чинності 12.10.2013 року Закону України «Про депозитарну систему України» та нових нормативних актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, виникла необхідність укласти з Вами Договір про обслуговування рахунка в цінних паперах (зі змінами та доповненнями в редакції від 24.12.2014 р.).

Оновлений Договір, який є новою редакцією договору про відкриття рахунку у цінних паперах, ні в якому разі, не погіршує умови обслуговування існуючих клієнтів Депозитарної установи та відображає вимоги чинного законодавства України.


Інформація для акціонерів, рахунки яким були відкритті у процесі дематеріаліізації

Ідентифікація акціонерів, для подальшого обслуговування рахунку в цінних паперах, здійснюється на підставі поданих відповідно до чинного законодавства документів. Та за умови обов’язкового звернення до Депозитарної установи OTP Bank.

Для отримання першої виписки з рахунку в цінних паперах, необхідно заповнити розпорядження на проведення інформаційної операції та разом з оригіналом паспорту та ідентифікаційного номеру платника податків особисто звернутися до Депозитарної установи OTP Bank.


Розпорядження для проведення депозитарних операцій по рахунку в цінних паперах

Для Вашої зручності та більш швидкого й якісного обслуговування обігу цінних паперів на рахунках в цінних паперах, пропонуємо Вам скористатись формами розпорядженнь, що навені нижче:Контакти Депозитарного відділу для отримання додаткової інформації

Місце знаходження: 01033, м. Київ, вул. Жилянська 43

Телефон: +38 (044) 490-05-64

Факс: +38 (044) 495-60-83

E-mail: custody@otpbank.com.ua


Ми гарантуємо, що представник корпоративного бізнесу ОТП Банк зв'яжеться з Вами протягом 1 робочого дня.
 
Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

 • тел.: (044) 490-05-25, (044) 490-05-00 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку)