ОТП Банк підтримав заходи з нагоди 60-ї річниці Угорської революції

 

З ініціативи Посольства Угорщини в Україні та за підтримки Комісії з вшанування пам’яті, створеної з нагоди 60-ї річниці Угорської революції та боротьби за незалежність, а також ОТП Банку, найближчими днями в Києві стартує програма культурних заходів, присвячена подіям 1956 року.

Відкриє програму культурних заходів концерт фортепіанної музики «Присвята Ференцу Лісту» що відбудеться 22 жовтня 2016 року о 19.00 у Національній філармонії України. Програма складатиметься з двох відділів: у першому відділі прозвучать такі фортепіанні твори Ференца Ліста як Totentanz, Угорські рапсодії №8, №19 та Етюд «Мазепа», а другому відділі - концерт №1 для фортепіано з оркестром мі-бемоль мажор та концерт №2 для фортепіано з оркестром ля мажор у виконанні Дьордя Оравеца (Угорщина) у супроводі Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо, художній керівник і головний диригент – Володимир Шейко.

23-30 жовтня 2016 року в рамках кінофестивалю «Молодість» буде проведено ретроспективний кінофестиваль угорських фільмів, присвячений 60-й річниці угорської революції та визвольної боротьби 1956 року. Під час фестивалю будуть показані такі стрічки як Професор Ганнібал/Hannibál tanár úr (1956), реж. Золтан Фабрі, Угорщина; Десять тисяч днів/ Tízezer nap (1967), реж. Ференц Коша, Угорщина; Угорська рапсодія/ Magyar rapszódia, (1979), реж. Міклош Янчо, Угорщина; Ганнусен / Hanussen (1988), реж. Іштван Сабо Угорщина, ФРН, Австрія; Наречена Сталіна/Sztálin menyasszonya (1991), реж. Петер Бачо, Угорщина; Оголені /Ferfiakt (2006), реж. Кароль Естергайош, Угорщина; Посол у Берні / A berni követ (2014), реж. Аттіла Сас, Угорщина та Бувало й краще / It’s Not the Time of My Life (2016) реж. Саболч Гайду.

Фільмом-відкриттям кінофестивалю стане стрічка Непохований мрець / A temetetlen halott (2004), Угорщина, Словаччина, яку під час церемонії відкриття кінофестивалю особисто представить режисер Марта Месарош. Відкриття фестивалю відбудеться 23 жовтня о 19.00 в Культурному центрі «Кінотеатр «Київ».

Попереду й інші заходи.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 21 Жовтня 2016