ОТП Банк відкрив кредитну лінію Харківській бісквітній фабриці на 120 млн грн

 

ОТП Банк уклав угоду з одним з найбільших в Україні виробників кондитерської продукції ПАТ «Харківська бісквітна фабрика», що входить в корпорацію «Бісквіт-Шоколад», про відкриття кредитної лінії на суму 120 млн грн для фінансування оборотного капіталу і покупки основних засобів.

«Підписання угоди з ПАТ «Харківська бісквітна фабрика» – важлива подія для нас – як з точки зору нарощування присутності в Харківській області, так і в частині розвитку співпраці з провідними українськими компаніями. Дана угода підтверджує нашу готовність фінансувати ефективні підприємства з бездоганною репутацією і потужним експортним потенціалом, однією з яких і є корпорація «Бісквіт-Шоколад», - зазначила Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк».

Більш детально про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Корпорація «Бісквіт-Шоколад» – один з найбільших в Україні виробників кондитерської продукції, який об'єднує ряд підприємств, що забезпечують всі основні технологічні етапи виробництва – від заготівлі сировини до випуску готових виробів. До складу корпорації входять два виробничих підприємства: ПАТ «Харківська бісквітна фабрика» та ПАТ «Кондитерська фабрика «Харків'янка». Під брендом «Бісквіт-Шоколад» випускається більше 20-ти груп кондитерських виробів.

Компанія посідає друге місце в Україні за обсягами виробництва і реалізації продукції. Постачає кондитерські вироби більш ніж в 30 країн світу, питома вага експорту становить близько 30%. Система менеджменту якості на підприємствах корпорації відповідає сучасному міжнародному стандарту ISO 9001-2008.

Опубліковано: 26 Жовтня 2016