Фонд «ОТП Інвест+» заробив інвесторам 24,6% річних

 

Пайовий інвестиційний фонд «ОТП Інвест+» підбиває річні підсумки та надає можливість клієнтам повернути свої інвестиції. Незважаючи на низький ріст цін державних облігацій у портфелі фонду, зниження вільної ліквідності у банківській системі та дестабілізацію валютного ринку в останні місяці, компанії з управління активами «ОТП Капітал» вдалося отримати 24,6% річних для учасників фонду за минулий рік, що перевищило середні ставки за банківськими депозитами.

«Наш підхід до інвестування коштів дозволяє отримувати стабільно високі результати з 2012 року. Саме тому ми маємо велику кількість клієнтів, які постійно тримають частку свого капіталу в цьому фонді. До того ж, у період зниження банківських ставок, ми можемо заробляти для клієнтів більше – в наступному році стратегія фонду дозволить нам отримати приблизно 19% річних», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів КУА «ОТП Капітал».

Фонд «ОТП Інвест+» – це альтернатива річному депозиту у гривні. Фонд створений для інвесторів, що бажають отримувати максимальну дохідність при низькому рівні ризику. Активи фонду складаються здебільшого з облігацій внутрішньої державної позики, а також з банківських депозитів та грошових коштів. Ця стратегія добре зарекомендувала себе у попередніх періодах: +28,2%, +30,5% та +32,8% річних у 2013-2015 рр.

З 5 по 23 грудня 2016 року відбувається залучення нових інвестицій у фонд «ОТП Інвест+» на наступний рік.

Дізнатися більше про «ОТП Інвест+» та інші фонди під управлінням компанії «ОТП Капітал» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 2 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 306,6 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 7 Грудня 2016