Колектив ОТП Банку підготував подарунки для дітей з вадами зору

 

Колектив ОТП Банку підготував подарунки для дітей з вадами зору

Сповідуючи концепцію соціально відповідального бізнесу і застосовуючи для її реалізації всі доступні форми і методи надання та залучення благодійної допомоги, трудовий колектив ОТП Банку об'єднав зусилля у підготовці подарунків для вихованців київської школи-інтернату №5 ім. Я.П. Батюка для дітей з вадами зору.

За ініціативою співробітників банку з урахуванням озвучених найбільш гострих потреб установи спільними зусиллями представників трудового колективу банку з усіх регіонів України були закуплені і зібрані комплекти постільної білизни, теплі рукавички, іграшки та музичний центр, і передані дітям разом з теплотою і турботою.

Під час візиту співробітників банку вихованці школи продемонстрували свої вироби, а також підготували святковий виступ.

Візити в школу-інтернат № 5 ім. Я.П. Батюка стають доброю традицією для співробітників ОТП Банку. Займаючи активну громадську позицію і сприяючи вирішенню гострих соціальних проблем, минулого року співробітники банку також вітали вихованців школи зі святами, і дарували найнеобхідніше.

В рамках концепції довгострокового співробітництва ОТП Банк бере участь в реалізації благодійних проектів різного спрямування з Благодійним фондом «Благомай», а також Міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі містечка Україна».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 23 Грудня 2016