Нові можливості мобільного додатку OTP Smart

 

Шановні клієнти,


Повідомляємо, що на сьогоднішній день вже доступна нова версія додатку OTP Smart для операційних систем Android та iOS.

Нижче – перелік нових можливостей для Вас.


Карти

Погашення кредитної картки

Тепер Вам у деталях кредитної картки (в розділі «Операції») доступна кнопка «Погашення кредитної лінії» - це окрема форма, на якій Ви можете ознайомитися з інформацією про власну кредитну лінію і відразу ж її погасити зі свого карткового, поточного чи ощадного рахунку.


Зміна лімітів

Реалізована можливість зміни лімітів за платіжними картками.

В деталях карти доступна опція «Зміна ліміту за карткою» Зміна ліміту за карткою, де Ви маєте можливість cамостійно змінити ліміти на зняття готівки в банкоматах, а також на торгові операції та розрахунки в мережі Інтернет. Для цього достатньо ввести бажані суми та підтвердити операцію динамічним паролем (токен / SMS).


Зміна PIN-коду

Тепер Ви можете самостійно змінити PIN-код за Вашою карткою. Опція доступна в меню кожної картки (закладка «Операції»).

Звертаємо Вашу увагу, що встановити/замінити PIN-код можливо лише для карти, випущеної після 01 січня 2016 року.

Оплата згідно тарифів Банку.


Активація / блокування карток

Реалізована проста форма блокування і активації карток.

Заблокувати / активувати карту можна буквально в 3 кліки (у розділі «Карти» обираємо «Заблокувати карту» Заблокувати карту, натискаємо «ОК») + введення динамічного паролю (токен / SMS). Заблокувати можна будь-яку активну карту.

Для активації карти потрібно натиснути Активація карти в правому нижньому куті розділу «Карти», та підтвердити динамічним паролем.

З метою безпеки активувати можна лише нову (тільки випущену) картку і картку, заблоковану з загальним статусом блокування.


Перекази

Проведення переказів іншим клієнтам ОТП Банку за номером карти

Для Вашої зручності реалізована спрощена форма заповнення внутрішньобанківських переказів. Тепер достатньо зазначити номер карти одержувача платежу.


Відкриття строкового депозиту

Відтепер відкриття ощадного рахунку спрощене: Вам достатньо обрати відповідний пункт меню в розділі «Депозити», або натиснути «Відкрити депозит» внизу початкової сторінки OTP Smart, вибрати поточний рахунок, кошти з якого будуть використані для відкриття депозиту, вибрати в меню депозитний продукт, вказати суму та строк депозиту та підтвердити операцію динамічним паролем (токен / SMS).


Синхронізація налаштувань

Відтепер налаштування, здійснені у web-версії OTP Smart (наприклад, відображення/приховування рахунків, здійснення переказів між своїми рахунками без підтвердження динамічним паролем тощо) розповсюджуються також на мобільний додаток OTP Smart.


Геолокація терміналів партнерів

На карті банкоматів та відділень ОТП Банку також доступний перегляд банкоматів та терміналів партнерів Банку. Для цього потрібно у фільтрі в правому верхньому куті мапи увімкнути опцію «Партнери».


Опубліковано: 24 Січня 2017