ОТП Банк об’єднав бізнес-еліту Львова за діалогом про успіх команди

 

За ініціативою Західноукраїнської регіональної дирекції ОТП Банку у партнерстві з офіційним дилерським центром Porsche в Україні 25 січня 2017 року у салоні «Порше Центр Львів» було проведено бізнес-сніданок для VIP-клієнтів (Private Banking), що став майданчиком для зустрічі представників бізнес-кіл Львова і обміну досвідом ефективного управління командою.

Метою заходу є створення платформи для спільного обговорення та пошуку нових рішень питання підвищення мотивації співробітників, а надалі і фінансових результатів, характерного для всіх сфер бізнесу.

Прагнучи отримати об’ємне бачення питання, поділитися своїми best-practice було запрошено керівників успішних компаній різних галузей - в якості спікерів перед гостями виступили Голова Правління ОТП Банку Тамаш Хак-Ковач, співвласник та Голова ради директорів Холдингу емоцій «!FEST» Андрій Худо та Голова Західноукраїнської філії юридичної компанії «Арцінгер», почесний консул Республіки Австрія Маркіян Мальський.


ОТП Банк об’єднав бізнес-еліту Львова за діалогом про успіх команди

Цікавість представників різних сфер бізнесу засвідчила інтегруючу роль прагнення викликати позитивні емоції: «Мотивація в кожного своя, але робити людей щасливими – це те, що об’єднує», - зазначив Андрій Худо.

«Побудова ефективної команди є запорукою успіху бізнесу. Немає компаній без працівників і немає ефективних компаній без ефективних працівників», - зазначив Маркіян Мальський.

«Для нас ініціатива проведення даного заходу народилася з бажання постійно розширювати межі взаємодії з клієнтами та партнерами. Обраний нами формат надав не лише можливість надихнутися успішними кейсами провідних фахівців своїх ринків, але й поглибити розуміння мотивації через призму бізнесу партнерів», - зазначив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП банк».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 30 Січня 2017