В ОТП Банку розпочинається акція «Літо – це ЗАБАВА!»

 

З 1 червня по 15 липня 2017 року в ОТП Банку буде проводитися акція «Літо – це ЗАБАВА!». За умовами, всі учасники, які в період проведення акції здійснять одну або більше транзакцій з використанням кредитної картки ОТП Банку або картки з кредитним лімітом MasterСard, емітованої ОТП Банком, візьмуть участь у розіграшах цінних призів.

В рамках акції ОТП Банком будуть проводитися розіграші таких призів: щодня – велосипед, щотижня – путівка до літнього дитячого табору у Карпатах. Крім того, призовий фонд включатиме 240 подарункових сертифікатів на покупки в Інтернет-супермаркеті номіналом 500 грн.

ОТП Банк відкриває літній сезон 2017 такою символічною активацією, пропонуючи клієнтам банку чудові нагоди для сімейного відпочинку, здорового способу життя і гарного настрою. Крім того, розіграш путівок до літнього дитячого табору у Карпатах є приуроченим до міжнародного дню захисту дітей, даруючи дітям щасливих переможців незабутній літній відпочинок, оздоровлення і заряд бадьорості на весь рік.

При цьому, основний інструмент акції – кредитні картки ОТП Банку та картки з кредитним лімітом MasterСard – також обраний не випадково. Адже жвавий літній сезон потребує від українців додаткових коштів на здійснення своїх планів: відпочинку, оздоровлення, ремонту, різноманітних придбань та інвестицій у покращення якості життя. А кредитні картки ОТП Банку є відмінним інструментом для цього, оскільки пропонують їх власникам низку значимих переваг (безвідсотковий пільговий період до 55 днів, кредитний ліміт до 300 тисяч гривень, розстрочка на товари до 12 місяців, ефективний контроль платежів з безкоштовним Інтернет-банкінгом OTP Smart, безкоштовне зняття готівки у банкоматі тощо).

Детальніше з умовами і правилами акції «Літо – це ЗАБАВА!» можна ознайомитися на сайті ОТП Банку.

Замовити будь-яку із активних карток ОТП Банку можна, завітавши до відділення АТ «ОТП Банк» або оформивши он-лайн заявку на сайті банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 1 Червня 2017