OTP Smart відкриває перед користувачами нові можливості

 

Завдяки останнім оновленням системи інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart та мобільного додатку до неї для Android та iOS система дедалі розширює функціональність та зручність самостійного управління власними фінансовими потоками для клієнтів.

Зокрема, останні оновлення OTP Smart значно спрощують процедуру входу до системи:

  • зміна логіна – відтепер через меню «Налаштування» як у web-версії, так і в мобільному додатку можна самостійно встановити логін, який буде складатись не лише з цифр, але і з букв, та містити від 6 до 50 символів;
  • можливість входу без динамічного паролю – у меню «Налаштування - Параметри облікового запису» web-версії системи з’явилася опція входу без динамічного паролю - лише з логіном та статичним паролем. При цьому, після налаштування цієї опції у web-версії користуватись функціоналом можна і в мобільному додатку;
  • спрощене введення стартового статичного паролю – окрім додання розмежовуючих символів у вигляді дефісів, які не сприйматимуться частиною паролів, відтепер сам стартовий статичний пароль не обов’язково вводити вручну:

    - для iOS система самостійно підтягне пароль при натисканні лінку з SMS-повідомлення про вхід до системи;
    - для Android необхідно надати додатку право на читання SMS-повідомлень, і пароль підтягуватиметься автоматично;
  • можливість перегляду введеного логіна та пароля – замість маскування, відтепер є можливість переглянути введені символи, натиснувши на кнопку поруч із відповідним полем.

Окрім цього, останні доопрацювання системи OTP Smart передбачають онлайн-підказки при зміні статичного паролю, додаткове попередження про нерозголошення паролю та інші зручності.

Нагадаємо, що підключення до системи інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart здійснюється безкоштовно. Таким чином, усі клієнти можуть оцінити переваги дистанційного обслуговування та випробувати його зручність, здійснюючи грошові перекази, в тому числі, за номером картки, а також оплачуючи комунальні послуги, включаючи отримання рахунків.

Більш детальну інформацію можна отримати у Інформаційному центрі ОТП Банку за телефоном (044) 459-05-05 або e-mail otpsmart@otpbank.com.ua.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 28 Липня 2017