У другому кварталі 2017 року ОТП Банк наростив прибуток

 

Згідно з даними фінансового звіту за МСФЗ за підсумками другого кварталу 2017 року ОТП Банк продовжив вести прибуткову операційну діяльність з позитивним фінансовим результатом в розмірі 65,4 млн грн, таким чином, наростивши прибуток з початку року до 344,9 млн грн.

Чистий комісійний дохід ОТП Банку в звітному періоді склав 214,8 млн грн, на 30,6 млн грн поліпшивши результат аналогічного періоду минулого року (184,1 млн грн). Чистий процентний дохід АТ «ОТП Банк» в звітному періоді склав 424,9 млн грн, досягнувши 908,1 млн грн накопичувальним підсумком з початку року.

З огляду на незначне зниження курсу долара, а також внаслідок подальшого очищення кредитного портфеля, перш за все в корпоративному сегменті, за результатами другого кварталу 2017 року кредитний портфель ОТП Банку скоротився на 3,76%, склавши 23,6 млрд грн. Обсяг кредитів та заборгованості юридичних осіб склав 16,1 млрд грн (- 3,15% за квартал); обсяг кредитів, виданих фізичним особам, склав 7,5 млрд грн (- 5% в квартальному численні).

На тлі приросту залишків на рахунках фізичних осіб до 9,1 млрд грн (+ 64,1 млн грн за квартал), загальний депозитний портфель ОТП Банку під дією курсового і сезонного факторів у 2-му кварталі скоротився до 21,8 млрд грн. Зокрема, обсяг коштів юридичних осіб склав 12,7 млрд грн (- 8,55% за квартал).

Активи ОТП Банку за підсумками 2-го кварталу 2017 року склали 25,5 млрд грн.

«Завдяки позитивним сигналам ринку, готового працювати вже у пост-кризовому режимі, другий квартал дозволив нам викристалізувати свої ключові напрямки розвитку. Так, фокусуючись на підтримці представників агросектору, до весняної посівної кампанії ми реалізували програму «Агро-фабрика», і продовжуємо розвивати її. В обслуговуванні роздрібних клієнтів ми також реалізували і розвинули ряд партнерських проектів, зокрема, в сфері автокредитування, фінансування енергоефективності IQ energy, а також карткових і ко-брендових продуктів», - зазначив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Регулятивний капітал ОТП Банку на кінець 2-ого кварталу склав 2,7 млрд грн (за нормативної вимоги не менше 120 млн грн). Показник адекватності регулятивного капіталу за станом на 1 липня 2017 року зафіксувався на рівні 14,12% (при нормативі не менше 10%).

Показник поточної ліквідності Банку склав 69,13%, значно перевищивши норматив, встановлений НБУ (40%).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 31 Липня 2017