Компанія «Миронівський хлібопродукт» закупила сільгосптехніки в ОТП Лізинг на € 5 млн.

 

Компанія «ОТП Лізинг» підписала лізингову угоду з агрохолдингом «Миронівський хлібопродукт» (МХП) на закупівлю сільгосптехніки. За умовами угоди, ОТП Лізинг надасть техніку Case і FENDT на суму 5 млн євро терміном на 5 років.

«Ми дуже раді, що почали фінансувати не тільки в доларах США і гривнях, а й у євро. Нашим першим клієнтом за цим продуктом стала компанія МХП – блакитна фішка українського ринку. Загальний ліміт, відкритий для МХП, складає близько $ 14 млн, після того, як 5 млн. євро будуть вибрані. Ми вміємо реалізовувати великі і довгострокові лізингові угоди. Загальна сума активів ОТП Лізинг до кінця 2017 року зросте до 4,5 мільярдів гривень. Ми серйозно перевиконуємо свій план на 2017 рік», - прокоментував Андрій Павлушин, генеральний директор ТОВ «ОТП Лізинг».

Компанії почали співпрацю ще у 2013 році, коли ОТП Лізинг придбав портфель ING Leasing. Далі, в 2016 році, ОТП Лізинг затвердили МХП фінансування техніки на суму 5 млн. доларів США. На сьогоднішній день у розпорядженні МХП 173 одиниці лізингової сільгосптехніки від ОТП Лізинг.

Опубліковано: 13 Жовтня 2017