ОТП Банк запровадив можливість здійснення платежів у Telegram

 

Невпинно адаптуючи фінансові послуги до поточних потреб клієнтів та впроваджуючи останні технічні розробки, ОТП Банк реалізував можливість здійснення платежів на базі Telegram-бота.

Відтепер @otpbank_bot не лише надаcть користувачам месенджера Telegram цілодобовий доступ зі свого мобільного пристрою до актуальної інформації щодо діючих готівкових та карткових курсів валют банку, поточних курсів валют НБУ, адрес відділень банку, банкоматів та партнерської мережі терміналів і новин та акцій, але й дозволить здійснювати платежі з карткового рахунку.

Даний функціонал реалізований спільно з партнером iPay на базі гаманця Masterpass, і наразі передбачає декілька функцій:

  • гаманець Masterpass;
  • поповнення свого мобільного телефону, який прив’язаний до акаунту в месенджері Telegram;
  • погашення заборгованості за споживчим кредитом.

«Для підвищення доступності та зручності користування банківськими послугами ми не лише постійно розширюємо канали обслуговування, але й активно нарощуємо їхні можливості. А в поєднанні з можливостями мобільних пристроїв, які вже давно стали невід’ємною частиною повсякденного життя сучасного українця, новий функціонал дедалі спростить та прискорить вирішення фінансових питань наших клієнтів», - зазначив Олег Клименко, начальник Управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Для початку користання новим функціоналом в месенджері Telegram, необхідно підключитися до чату з @otpbank_bot та обрати в головному меню сервіс «Платежі».

Більш детальну інформацію можна отримати в Інформаційному центрі ОТП Банку по телефону (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 або e-mail call.operator@otpbank.com.ua.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 9 Листопада 2017