ОТП Лізинг збільшує лізинговий ліміт до $3млн одному з провідних агрохолдингів України – групі компаній Cygnet для фінансування техніки

 

На початку 2018 року компанія ОТП Лізинг відкриває новий ліміт на фінансування техніки Case по партнерській програмі для великого агрохолдингу Cygnet (Сігнет). Загальна сума ліміту для компанії вже становить $ 3 млн. Сігнет – один з перших клієнтів ОТП Лізинг, який користується багатьма продуктами OTP Group і постійно розширює ліміти.

Володимир Бондаренко, фінансовий директор агрохолдингу Cygnet: «У 2012 році ОТП Лізинг було першою фінансово-кредитною установою, яка відкрила фінансування нашій молодій, на той час ще невідомій на ринку України, компанії. В подальшому ми постійно мали підтримку та доступне фінансування наших інвестиційних проектів з боку ОТП, в тому числі у 2014-2015 роках, коли значна частина фінансових гравців або тимчасово припинила фінансування інвестиційних проектів, або взагалі пішла з ринку. Ми постійно відчуваємо орієнтованість наших партнерів на результат, готовність виводити на ринок нові продукти та працювати з усіма видами техніки. У 2018 році ми плануємо значну частину ліміту використати у формі 48-місячного оперативного лізингу, що дасть додаткові переваги, а саме: повернення техніки після закінчення терміну лізингу по за наперед встановленою ціною і змогу купити нову, без необхідності продавати б/в техніку на ринку. Таким чином, ми оптимізуємо грошовий потік компанії, концентруємо увагу і ресурси на основному бізнесі, а всі додаткові турботи щодо подальшої реалізації б/в техніки бере на себе ОТП Лізинг».

«Я вважаю Володимира Бондаренко одним з кращих фінансових директорів на аграрному ринку України. Ми дуже раді нашій багаторічній співпраці, дуже раді, що в 2018 році зробимо разом новий проект на $ 1,5-2 млн. Такі лояльні клієнти як Сігнет дозволяють нам залишатися лідером лізингового ринку України», - Андрій Павлушин, генеральний директор ОТП Лізинг.

ТОВ «ОТП Лізинг» – універсальна лізингова компанія, входить до складу європейської фінансової групи OTP Group, яка протягом десятиліть має надійну репутацію в усій Європі. Компанія «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює у всіх сегментах ринку з провідними виробниками техніки, спецтехніки та автотранспорту, надаючи послуги лізингу.

Група компаній "Сігнет" – агрохолдинг, який був заснований в 2011 році. Обробляє понад 24,2 тис. га в центральній частині України: Житомирській і Вінницькій областях, має власний елеватор та цукровий завод.

Опубліковано: 24 Січня 2018