Внесені зміни до складу Наглядової ради АТ «ОТП Банк»

 

За результатами розгляду питань порядку денного річних Загальних зборів Акціонерів АТ «ОТП Банк», які відбулися 5 квітня 2018 року, єдиний акціонер банку – ВАТ ОТП Банк (Угорщина) прийняв рішення з 5 квітня 2018 року припинити повноваження членів Наглядової ради АТ «ОТП Банк» пана Адама Андраша Сентпетері (Ádám András Szentpéteri), пана Тамаша Дьордь Гаті (Tamás György Gáti), пана Антала Дьюлаварі (Antal Gyulavári) (незалежного), пана Акоша Ференца Тіса-Папп (Ákos Ferenc Tisza-Papp, dr.) (незалежного) та призначити нових членів Наглядової ради АТ «ОТП Банк» пана Золтана Тотматьяш (Zoltán Tóthmátyás), пана Ентоні Радев (Anthony Radev) (незалежного), пана Тамаша Аттілу Ковач (Tamás Attila Kovács) (незалежного) та пана Шандора Ваці (Sándor Váci) (незалежного).

Разом з цим, призначено пана Золтана Майор (Zoltán Major) на посаду голови Наглядової ради АТ «ОТП Банк» та пані Агнеш Юліанну Куммер (Ágnes Julianna Kummer), пана Петера Яноша Беше (Péter János Bese) і пана Габора Ілльєш (Gábor Illyés) на посади членів Наглядової ради АТ «ОТП Банк» на новий строк – до 5 квітня 2021 року.

Таким чином, оновлений склад Наглядової ради АТ «ОТП Банк» із повноваженнями, що діють до дати проведення наступних річних Загальних зборів Акціонерів у 2019 р.:

  • пан Золтан Майор (Zoltán Major) – голова Наглядової ради АТ «ОТП Банк»;
  • пані Агнеш Юліанна Куммер (Ágnes Julianna Kummer) – член Наглядової ради АТ «ОТП Банк»;
  • пан Петер Янош Беше (Péter János Bese) – член Наглядової ради АТ «ОТП Банк»;
  • пан Габор Ілльєш (Gábor Illyés) – член Наглядової ради АТ «ОТП Банк»;
  • пан Золтан Тотматьяш (Zoltán Tóthmátyás) – член Наглядової ради АТ «ОТП Банк»;
  • пан Ентоні Радев (Anthony Radev) – член Наглядової ради АТ «ОТП Банк» (незалежний);
  • пан Тамаш Аттіла Ковач (Tamás Attila Kovács) – член Наглядової ради АТ «ОТП Банк» (незалежний); 
  • пан Шандор Ваці (Sándor Váci) – член Наглядової ради АТ «ОТП Банк» (незалежний).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.


Опубліковано: 6 Квітня 2018
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×