ОТП Банк запропонував нову пакетну пропозицію для мікро та малого бізнесу

 

Продовжуючи розширювати можливості комфортного доступу до банківського сервісу європейського рівня, ОТП Банк пропонує нові умови для мікро та малого бізнесу. Відтепер у рамках одного тарифного пакету можна отримати зручний та вигідний набір опцій у тарифному пакеті «Комфортний – для малого бізнесу». Він розрахований для невеликих компаній з виручкою до 5 млн грн та буде гарним помічником для юридичних осіб, які неактивно користуються банківськими послугами.

«Коли ми створюємо будь-який продукт, ми перш за все думаємо про клієнта. Наша команда намагається уявити бізнес та людей, які за ним стоять. Тарифний пакет «Комфортний – для малого бізнесу» створений для бізнесу з невеликою кількістю співробітників (близько 5 співробітників), якому необхідно відвідувати банк 1-2 рази на місяць та проводити до 15 платежів щомісяця – податкові, орендні та комунальні платежі, тощо», – коментує Тетяна Матійко, директор департаменту корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк». – Тарифний пакет «Комфортний – для малого бізнесу» – це гарний старт для довгої плідної співпраці для тих, хто не хоче переплачувати більше».

У рамках пакету «Комфортний – для малого бізнесу» передбачено одноразове підключення до пакету у розмірі 99 грн, а щомісячне обслуговування складе 99 грн. Варто зазначити, що усі платежі між рахунками ОТП Банку – безкоштовні, а також у пакеті передбачено до 15 міжбанківських платежів безкоштовно щомісяця. Внесення готівки та випуск Visa Business payWave також буде безкоштовним для бізнесу.

ОТП Банк гарантує зручне обслуговування, а також прості та зрозумілі умови у рамках пакету. Більше деталей про пакет можна дізнатися за посиланням.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один із найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних та приватних клієнтів, а також суб’єктів малого та середнього бізнесу. На українському ринку банк з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної та стабільної структури, яка пропонує споживачам сервіси європейської якості. Стовідсотковим власником банку є крупний угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять «ОТП Капітал» та «ОТП Лізинг».

Стежте за новинами Банку у соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 6 Лютого 2019