OTP Group відсвяткував 70-річчя

 

Минулого тижня OTP Group відсвяткував ювілей – 70 років з дня заснування. Саме 1 березня 1949 року набула чинності постанова уряду про створення юридичного попередника OTP Bank в Угорщині, що і стало початком історії OTP Group.

На сьогодні OTP Bank в Угорщині – лідер ринку у фінансовому секторі країни вже більше десяти років. Варто відзначити, що OTP асоціюється з банківською справою в Угорщині, тому для багатьох банк став фінансовим партнером. OTP Group вважається домінуючим фінансовим гравцем на ринках в Центральній та Східній Європі.

Зараз група налічує близько 36 тисяч співробітників, які щодня обслуговують понад 18,5 мільйонів клієнтів у 9 країнах. Співробітники групи формують сильне співтовариство, лояльне до OTP Group. Вони володіють високим професійним досвідом і щодня прагнуть покращувати життя клієнтів.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Опубліковано: 5 Березня 2019